User Contacts (6.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Cancel
sq: Anullo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj
