User Contacts (6.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: First name
tr: Adınız

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Address Book
tr: Adres Defteri

en: Show All
tr: Hepsini göster
