User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Email
be: Адрас E-mail
