User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Show All
bo: ཡོད་ཚད་སྟོན
