User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Town
bs: Grad

en: Show All
bs: Prikaži sve
