User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: First name
cs: Jméno

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Address Book
cs: Adresář

en: Show All
cs: Zobrazit vše
