User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર
