User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa

en: Last Name
hr: Prezime
