User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Country
id: Negara

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Address
id: Alamat

en: First name
id: Nama depan

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: Address Book
id: Buku Alamat

en: Show All
id: Tampilkan semua
