User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Country
it: Paese

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Email
it: E-mail

en: Address
it: Indirizzo

en: First name
it: Nome

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Postal code
it: Codice postale

en: Town
it: Località

en: Show All
it: Mostra tutto
