User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау
