User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Address Book
kn: ವಿಳಾಸ ಪುಸ್ತಕ

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು
