User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Address
lt: Adresas

en: First name
lt: Vardas

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Address Book
lt: Adresų knygelė
