User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Address
pl: Adres

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: First name
pl: Imię

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Town
pl: Miasto

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Import from CSV
pl: Import z CSV
