User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: First name
sk: Meno

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Address Book
sk: Adresár

en: Town
sk: Mesto

en: Show All
sk: Ukaázať všetko
