User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Show All
te: అన్నీ చూపించు
