User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس
