User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Address
uk: Адреса

en: Postcode
uk: Індекс

en: First name
uk: Ім’я

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Address Book
uk: Адресна книга

en: Town
uk: Місто

en: Surname
uk: Прізвище

en: Show All
uk: Показати все

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Email address of the user.
uk: Адреса електронної пошти користувача.

en: Import from CSV
uk: Імпортувати з CSV-файла

en: User contacts
uk: Контакти користувача
