User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Country
vi: Quốc gia

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Address
vi: Địa chỉ

en: First name
vi: Tên

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Address Book
vi: Sổ địa chỉ

en: Town
vi: Phố

en: Surname
vi: Họ

en: Show All
vi: Hiện tất cả
