User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
