User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
