User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu
