User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
