User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Country
es: País

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Address
es: Dirección

en: Postcode
es: Código postal

en: First name
es: Nombre

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: Address Book
es: Libreta de direcciones

en: Town
es: Ciudad

en: Surname
es: Apellidos

en: Show All
es: Mostrar todo

en: Contact Name
es: Nombre del Contacto

en: Email address of the user.
es: Correo electrónico del usuario.
