User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: First name
ga: Ainm

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Surname
ga: Sloinne
