User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: First name
gl: Nome

en: Postal code
gl: Código postal

en: Surname
gl: Apelidos

en: Show All
gl: Amosar Todos
