User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता
