User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ
