User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Email
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang

en: First name
is: Fornafn

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer
