User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah
