User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
