User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل
