User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Address Book
oc: Quasèrn d'adreças

en: Show All
oc: Mostrar tous
