User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: First name
ro: Prenume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Show All
ro: Arată Toate
