User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: Postcode
sv: Postnummer

en: First name
sv: Förnamn

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Address Book
sv: Adressbok

en: Show All
sv: Visa allt

en: Contact Name
sv: Kontakt namn
