User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Country
ta: நாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
