User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: First name
th: ชื่อ

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Contact Name
th: ชื่อผู้ติดต่อ
