User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Show All
ar: إظهار الجميع
