User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Show All
az: Hamısını göstər
