User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: First name
ca: Nom

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Address Book
ca: Llibreta d'adreces

en: Town
ca: Municipi

en: Surname
ca: Cognoms

en: Show All
ca: Mostra tot

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Import from CSV
ca: Importa des de CSV
