User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Country
de: Land

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: Email
de: E-Mail

en: Address
de: Adresse

en: Postcode
de: Postleitzahl

en: First name
de: Vorname

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Address Book
de: Adressbuch

en: Town
de: Stadt

en: Surname
de: Nachname

en: Show All
de: Alle anzeigen

en: Contact Name
de: Kontaktname

en: Email address of the user.
de: E-Mail-Adresse des Benutzers.

en: Import from CSV
de: CSV Datei importieren

en: Are you sure, this cannot be undone
de: Möchten Sie dies wirklich? Das kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Edit contact
de: Kontakt bearbeiten
