User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Email
hu: E-mail

en: Address
hu: Cím

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: First name
hu: Keresztnév

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Address Book
hu: Címjegyzék

en: Town
hu: Város

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Email address of the user.
hu: A felhasználó e-mailcíme.
