User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Email
ja: メール

en: Address
ja: 住所

en: First name
ja: 名

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Address Book
ja: 住所録

en: Show All
ja: すべて表示

en: Email address of the user.
ja: ユーザーのメールアドレスです。

en: Import from CSV
ja: CSVからインポート

en: Add New Address
ja: アドレスを追加
