User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: Address
lv: Adrese

en: First name
lv: Vārds

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Show All
lv: Rādīt visu
