User Contacts (6.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: Postcode
mr: पोस्टकोड
