User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: First name
fa: نام

en: City
fa: شهر

en: Show All
fa: نمایش همه
