User Contacts (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Email
ur: ای میل
