User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ
