User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: احذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: احذف

en: Public
ar: عام

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: حرر

en: Search
ar: ابحث

en: Message
ar: رسالة

en: Import
ar: استورد

en: Save
ar: احفظ

en: Continue
ar: أكمل

en: All
ar: الكل

en: Send
ar: أرسل

en: !time ago
ar: منذ !time

en: Sent
ar: أرسلت في

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم

en: Display a message to the user
ar: اعرض رسالة للمستخدم
