User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Continue
ast: Siguir

en: All
ast: Too

en: Send
ast: Unviar

en: !time ago
ast: hai !time
